Zalety zabudowy i szaf wnękowych na wymiar od firmy Senator Jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce i stworzyć estetyczne wnętrze, rozważ zabudowę i szafy wnękowe na wymiar. To rozwiązanie ma wiele korzyści, które przedstawiamy poniżej.

Gdzie sprawdzi się zabudowa na wymiar? Zabudowa pozwala wykorzystać całą przestrzeń pomieszczenia, nawet jeśli ma ono nietypowe wymiary. Ten rodzaj mebla pozwala również ukryć wszystko to, co nie pasuje do stylu. Dlatego meble te są idealne do kuchni i przedpokoju, ale także do innych pomieszczeń!

W zabudowie możesz schować sprzęty AGD, takie jak pralka czy lodówka. Możesz też zaplanować miejsce na drążki z wieszakami, organizery, półki. Możesz też zrobić specjalną szafkę na śmieci z organizerem. Wszystko to sprawia, że pomieszczenie wygląda stylowo i porządkowo.

W ładnie zaaranżowanym pomieszczeniu możesz urządzić przytulną jadalnię, eleganckie biuro, nowoczesny salon. Wystarczy dobrać odpowiedni kolor i materiał mebli, aby całość była harmonijna. Meble mogą być wykonane ze sklejki, forniru, tworzyw sztucznych o różnym wykończeniu. Możesz też wybrać foto drzwi lub drzwi przesuwne z lustrem.

Klienci firmy Senator mają pełną swobodę w wyborze projektu. Indywidualny projekt i setki materiałów wykończeniowych to nasze atuty!